Witam na naszym blogu firmowym

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż poszerzyliśmy swoją działalność o prowadzenie bloga firmowego. Jest to miejsce, które umożliwi Państwu bliżej poznać naszą firmę oraz branżę, będącą naszą specjalnością. Nie zabraknie tu również informacji o naszych bieżących promocjach oraz aktualnych wydarzeniach, które mogą Państwa zainteresować. Na początek napiszemy kilka słów o naszej firmie.

Jesteśmy producentem placów zabaw dla dzieci z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko ich montażem, ale również projektowaniem przestrzeni rekreacyjno-sportowej. Doskonale wiemy, jak wykorzystać każdy metr kwadratowy i zapewnić pełen komfort korzystania ze wszystkich udogodnień. Specjalizujemy się zarówno w aranżowaniu placów zabaw, jak i boisk szkolnych czy siłowni zewnętrznych. Na specjalne życzenie klienta podejmujemy się również realizacji indywidualnych zamówień, które idealnie wpasują się w przestrzeń kameralnego osiedla, bądź umożliwią niezapomnianą zabawę w prywatnym ogrodzie.

Naszej uwadze nigdy nie umyka tak istotny aspekt jak bezpieczeństwo. To on stanowi dla nas priorytet, dlatego też wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają wymagane certyfikaty jakości, a także przebyły niezbędne testy bezpieczeństwa. Materiały wykorzystywane do ich produkcji, podobnie jak samo wykonanie – są zawsze najwyższej jakości. Pozwala to na zachowanie pełnej sprawności i atrakcyjnego wyglądu przez wiele lat. Warto dodać, iż zapewniamy kompleksowy serwis naszych produktów. Dzięki odpowiednio dobranemu i przemyślanemu designowi każdego elementu, dzieci z chęcią korzystają z naszych placów zabaw, a rodzice mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech. Co więcej, zadbaliśmy również o rozwój intelektualny najmłodszych użytkowników. Poza huśtawkami, drabinkami, karuzelami czy urządzeniami sportowymi, w naszej ofercie nie brakuje także urządzeń integracyjnych.

Gorąco zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga i pozdrawiamy, Freekids.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*