Rodzaje huśtawek wahadłowych

Najistotniejsze w życiu każdego rodzica jest szczęście i bezpieczeństwo ich dzieci. Jeśli masz trochę miejsca w ogrodzie warto pomyśleć o urządzeniu małego placu zabaw. Dziś przybliżymy różne rodzaje huśtawek wahadłowych, co z pewnością ułatwi Wam dokonanie właściwego wyboru.

Huśtawka wahadłowa

Place_zabaw_FreeKids_43

Ten rodzaj jest najczęściej wybierany i możemy ją spotkać na każdym placu zabaw oraz w wielu ogrodach. To konstrukcja bardzo praktyczna i zajmuje stosunkowo niewiele miejsca. Dostępne są huśtawki metalowe lub wykonane z drewna. Jej zaletą jest również to, iż jest dostępna zarówno w wersji pojedynczej, jak i podwójnej. Ta ostatnia stanowi doskonałe rozwiązanie, jeśli ma się pod opieką rodzeństwo. Dzięki temu można uniknąć niepotrzebnych sprzeczek między dziećmi, a poza tym wówczas nic nie stoi na przeszkodzie, by bawiły się wspólnie. W naszej ofercie istnieje również możliwość dostosowania rodzaju siedziska do potrzeb Waszych pociech. Jeśli jedno z dzieci jest jeszcze bardzo małe, jedno siedzisko może być opatrzone w zabezpieczenia, by maluch nie spadł. Druga huśtawka natomiast może być w wersji klasycznej – z przeznaczeniem dla nieco starszych dzieci.

Bocianie gniazdo

To stosunkowo nowy model huśtawki i można spotkać różne jego rodzaje. Jak już ostatnio wspominaliśmy, charakteryzuje się on dużym siedziskiem, na którym można się usadowić wraz z nogami. Ładnie się prezentuje i jest bardzo funkcjonalne. Kolorowe liny, które tworzą siedzisko są wygodne same w sobie, lecz nic nie stoi na przeszkodzie by położyć na nich poduszkę. Dzięki temu komfort zabawy stanie się jeszcze wyższy.

Bez względu na rodzaj huśtawki, na jaki się zdecydujesz pamiętaj, by kupować go razem z konstrukcją. W przeciwnym razie wytrzymałość jednej części, może nie być dostosowana do drugiej. Takie okoliczności mogą stanowić zagrożenie dla Twoich dzieci!

Pozdrawiamy, Freekids.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*