Kapitan statku, maszynista, a może operator dźwigu?

Już od pierwszych lat życia marzymy o tym, kim będziemy w przyszłości. Bajki pobudzają wyobraźnię, a wielu widzów inspirują do naśladowania ulubionych bohaterów. Zarówno filmy animowane, jak i te z prawdziwymi aktorami ,nie tylko uczą jak postępować, ale również mogą stać się doskonałym źródłem wiedzy. Świat najmłodszych jest dziś pełen kolorów i beztroskiej zabawy, dlatego warto umilać swoim dzieciom każdy dzień.

My zajmujemy się tym zawodowo, dlatego nasi projektanci przygotowali całe bajeczne konstrukcje.

Jedną z nich jest Pociąg Pędziwiatr. Składa się z lokomotywy i dwóch wagonów. W każdym z nich znajdują się miejsca siedzące, więc zmieści się przynajmniej kilku pasażerów. Wsiadając do lokomotywy można naprawdę wczuć się w rolę i przymierzyć do kariery maszynisty. W wagonach nie ma drzwiczek, by zminimalizować ryzyko skaleczenia się. Wszystkie śrubki zostały odpowiednio zabezpieczone, a drewniana konstrukcja – obustronnie zalaminowana.

SAM_041971

Dla przyszłych żeglarzy mamy Okręt Octopus lub nieco mniejszy – Statek. Są to zestawy, które łączą w sobie drabinki, zjeżdżalnie i tunele. Nie może zabraknąć również lin, służących do wspinaczek, ani wieżyczki z masztem. Każdy mały kapitan z pewnością doskonale się tu odnajdzie i przeżyje niejedną niezapomnianą wyprawę. Czyż to nie cudowne stanąć za sterem i zarządzać całą załogą?

Dziecko, któremu się marzy, że zostanie w przyszłości operatorem koparki lub dźwigu, z pewnością ucieszy się, gdy już teraz będzie mógł usiąść w kabinie. Choć wielkość pojazdu nieco różni się od rzeczywistej, zabawa z pewnością sprawi wiele frajdy najmłodszym bez obaw o bezpieczeństwo.

Do swojej przyszłej roli warto przygotowywać się już w dzieciństwie. Już wówczas bardzo ważny jest rozwój i możliwość odkrywania swoich pasji. Z kolei w tych aspektach niewątpliwie dużą rolę odgrywa wyposażenie placów zabaw, z jakich korzystają nasze dzieci.

Pozdrawiamy, Freekids.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. Zaznaczone pola są obowiązkowe *

*